Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.

DREAM KONG-MEMORY EXCLUSIVE memóriahabos matrac

178.170 Ft
Termék mérete
Termék magassága:
26 cm
Pipáld be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba tennél!
Menny.:db

DREAM KONG-MEMORY EXCLUSIVE memóriahabos matrac

A nagyoknak is jár a pihentető alvás: memóriahabos matrac 140 kilogrammos teherbírással!

Nem mindig adatik meg, hogy kipróbálhass valamit mielőtt megvásárolod, így ha van rá lehetőséged, ne szalaszd el! Foglalj időpontot matracpróbára!

Időpontot foglalok matracpróbára

Cikkszám: 86V031-43181 080/26
Elérhetőség: Rendelhető
Várható szállítás: 2023. október 30.
Gyártó: Matrackuckó Alvásszaküzlet- Hálózat Havitu BT.

Termékleírás

DREAM KONG-MEMORY EXCLUSIVE memóriahabos matrac

Páratlan teherbírású matrac nagyoknak

Nyomhatsz sokat súlyzóval vagy a mérlegen, a DREAM KONG PREMIUM-nak nem számít, hiszen 140 kg-os teherbírásával a nagyoknak is egészséges alvást biztosít. A kényelemről pedig az ÁLOM MEMORY fedőmatrac gondoskodik, aminek köszönhetően elfelejtheted a görcsöket és a zsibbadást.

A nagy emberek matraca

A megfelelő matrac kiválasztásának egyik döntő szempontja a testsúly. Ha van rajtunk némi felesleg, vagy csak egyszerűen az átlagosnál nagyobb termetűek vagyunk, az bizony fejtörést okozhat a matracválasztás során! Persze nem a Matrackuckónál!

A DREAM KONG-MEMORY EXCLUSIVE memóriahabos matrac memóriahabos  matrac megalkotásánál fontos szempont volt számunkra, hogy megbirkózzon a nagy termet okozta terheléssel, miközben megfelelően alátámasztja a testet és a gerincet. A fedőmatrac garantálja a pihentető alvást, hiszen kellemesen puhává teszi a fekvőfelületet és antiallergén tulajdonsága miatt távol tartja az atkákat, így nem lesz túlzsúfolt a fekhelyed.

Ergonómikus

26 cm magas, és van benne anyag… Ami azt jelenti, hogy egy 22 cm vastag 40 kg/m3 hideghab és egy 4 cm vastag ÁLOM MEMORY memóriahab tökéletes kombinációja. Az átlagnál 25%-kal sűrűbb hideghabja a gerinced minden pontját megtámasztja, így amellett, hogy kényelmes, vigyáz gerinced egészségére is.

DREAM KONG-MEMORY memóriahabos matrac felépítése

  1. - 22 cm vastag, 40 kg/m3 habsűrűségű, nagy rugalmasságú (HR) hideghab
  2. - 4 cm vastag, 50 kg/m3 habsűrűségű ÁLOM MEMORY memóriahab

Tapasztalja meg az ÁLOM MEMORY életérzést… Egy fontos kitétellel!

ÁLOM MEMORY matracunk számos előnnyel rendelkezik. Segítségével a keményebb matracoknál is elkerülhető a nyomáspontok kialakulása, a zsibbadás, a görcsök, a merevség és az atkák megtelepedése.

Azonban - mint a legtöbb memóriahabos matracnak - van egy hátránya is, amire szeretnénk felhívni a figyelmet: a szellőzés. Ez abban az esetben jelenthet problémát, ha gyakran vannak izzasztó éjszakáid. Tehát, ha hajlamos vagy az éjszakai izzadásra, nem ez a te matracod. De ne csüggedj, mert van alternatívánk. Ebben az esetben a DREAM KONG-FRESH CELLPUR® PREMIUM matracunk a tökéletes választás számodra.

Tartós

Ez a termék garantáltan hosszú távú befektetés, amit a prémium anyaghasználat biztosít. Ráadásul az évtizedes tartóssághoz meg évtizedes garanciát kapsz. Tehát 10 év jótállást biztosítunk a termékre.

Álommatrac - a tiszta matrac

Ezt a matracunkat is könnyen mosható „Quick Wash” rendszerrel láttuk el, így a huzat le és visszahelyezése nem vesz igénybe többet, mint 1,5-2 perc együtt. A huzat felső része könnyedén eltávolítható, az alsó rész pedig megfelelően védi a matracmagot a portól és az esetleges súrlódás közben kialakuló fizikai sérülésektől.

45 féle huzatvariáció

A huzat felső része pihe-puha, 40 °C-on mosható anyagokból készül (tophuzat), míg az alsó sűrűn szőtt Protecta anyagból (bölcsőszövet), amely megóvja a matracmagot a porosodástól és a mechanikai sérülésektől. Ráadásul a különböző huzatok összesen 45 féle módon variálhatóak egymással.

Tekintsd meg a top- és bölcsőszövet variációkat, és válaszd ki a sajátodat!

Mert minden éjszaka együtt az igazi :)

Az ágyad attól különleges, hogy azzal osztod meg, aki igazán fontos neked.. és attól igazán kényelmes, hogy mindketten olyan keménységű matracot választhattok magatoknak, amilyet csak szeretnétek.Időpont matracpróbára
Nézd csak meg, vagy gyere el és próbáld is ki.

Termék információ:

Próba, próba, próba

Szinte adja magát, hogy matracot a matracboltból vegyél. Egyrészt mert az alvásszaküzletünkben lehetőséged van többféle matrac kipróbálására, másrészt, mert a Matrackuckó szakértője a súlyod, alvási szokásaid, egészségügyi problémáid és igényeid pontos feltérképezésével segít a számodra ideális matrac megtalálásában. Ráadásul pénz-visszafizetési garanciát is kínálunk, így tényleg kockázat nélkül próbálhatsz. [Persze te döntesz.]

Időpontot foglalok matracpróbára

Amit még érdemes tudnod

Matracaink készítésekor az egyik fő szempont, hogy csak olyan alapanyagokkal dolgozzunk, amik nem jelentenek semmiféle veszélyt az egészségre. Éppen ezért alapanyaggyártónk rendelkezik Oeko-Tex 100-as és a Certipur igazolással is. A matrac nem csak az Európai Uniós előírásoknak felel meg, de teljesíti az Egyesült Államok szabályozásának, a CPSIA-nek (Consumer Product Safety Improvement Act) a feltételeit is

 
 
 
 
 
 
 

Amikor álomra hajtod a fejed bármelyik matracunkon, akkor nyugodt lehetsz, mert garantált, hogy semmi nem fenyegeti egészséged. Tudjuk, hiszen mi is ezeken a termékeken alszunk.

Neked készítjük, Magyarországon

A   DREAM KONG-MEMORY EXCLUSIVE memóriahabos matrac – az összes Álommatrachoz hasonlóan – magyar termék. A matrac magját képező hideghabot Miskolc mellett, Sajóbábonyban gyártják, míg a huzatot Érsekcsanádon varrjuk a Hahn család műhelyében. Egyedül a huzat alapanyagát importáljuk Belgiumból – mert ebben ők a legjobbak :)
Ismerj meg minket közelebbről: nézd meg a videónkat, vagy tedd próbára matracainkat a legközelebbi alvásszaküzletünkben.
Csere vagy 100% pénzvisszafizetési garancia
Az ördög nem alszik – nálunk még nem vett matracot, – de hogy ez így is maradjon, a matracunkhoz 30 éjszakán át cserét vagy 100%-os pénzvisszafizetési garanciát adunk.
Egészségpénztárra elszámolható
Azaz készpénz nélkül megveheted. Ráadásul garantáljuk, hogy a pénztár a Matrackuckó számláját elfogadja (ha nem, mi fizetünk helyetted).
Ingyen kiszállítjuk
Hogy megédesítsük az ajánlatukat, a matracodat ingyen kiszállítjuk az ország bármely pontjára, akár 24 órán belül.

Ők már jártak nálunk – és azóta jobban alszanak

Termék paraméterek

Huzat moshatósága felső (top huzat), 40 ⁰C
Gyártja - forgalmazza: Matrackuckó - Havitu Bt.
Származási hely Magyarország
Egészségpénztárra elszámolható: igen
Pénzvisszafizetési garancia igen
Áruhitelre megvásárolható (0% THM) igen
Ingyenes házhozszállítás igen
Termékcsalád Exclusive-család
Termékgarancia 10 év
Egyedi méretben rendelehető: igen
Hűségpont 6 pont
Zónák száma nincs
Átfordítható a termék: nem
Ágyrács igénye fix, normál ágyrács
Csomagolás síkfólia
Átszellőző alapanyag: igen
Rétegek száma 2
Keménység félkemény
Terhelhetőség 140 kg
Garancia a huzatra 2 év
Huzatvariációk 45 féle
Mosás csak a huzat
Külső huzat moshatósága: Top: 60°C - Bölcső: nem mosható
Belső huzat moshatósága: 40°C
Töltet moshatósága nem mosható
Szárítógépen szárítható: nem szárítható szárítógépben
Termék alapanyaga: V50 kg/m³ memóriahab és N40 kg/m³ hideghab
Külső huzat anyaga: Top: 100% PI, bölcső: PP-57-43% PI

Hasonló termékek

MEMORY FITT memóriahabos matrac

85.981 Ft

[PRODUCT]

A fiatalok kedvenc memóriahabos matraca!

Ha a puding próbája az evés, akkor a matracé a fekvés. Szóval foglalj időpontot kockázatmentes matracpróbára és találd meg a saját álommatracod.

Időpontot foglalok matracpróbára

FRESH CELLPUR® MEMORY 2 PREMIUM memóriahabos matrac

184.650 Ft

[PRODUCT]

100% memória-élmény, zéró szauna-érzés: memóriahabos matrac, ami valóban átszellőzik!

Ha a puding próbája az evés, akkor a matracé a fekvés. Szóval foglalj időpontot kockázatmentes matracpróbára és találd meg a saját álommatracod.

Időpontot foglalok matracpróbára

SUPER MEMORY 2 SPECIAL memóriahabos matrac

128.139 Ft

[PRODUCT]

Az igazán jó memóriahabos matrac itt kezdődik!

Ha a puding próbája az evés, akkor a matracé a fekvés. Szóval foglalj időpontot kockázatmentes matracpróbára és találd meg a saját álommatracod.

Időpontot foglalok matracpróbára

SUPER MEMORY 2 PREMIUM memóriahabos matrac

150.709 Ft

[PRODUCT]

34 légcsatornával ellátott, prémium memóriahabos matrac.

Ha a puding próbája az evés, akkor a matracé a fekvés. Szóval foglalj időpontot kockázatmentes matracpróbára és találd meg a saját álommatracod.

Időpontot foglalok matracpróbára

Gyakori kérdésekre megnyugtató válaszok

Kérdés: Sziasztok! Nagyjából 2 éve vásároltam nálatok az alábbi linken található matractor - amit azóta is imádok, a legjobb matrac valaha! Sajnos viszont az ágy méretéből le kell szorítani 160cm-re. Az lenne a kérdésem, hogy esetleg ezt a matracot tudjátok e méretre vágni? Tehát a használt matracomat méretezném újra. Köszi, Ádám

Válasz: Kedves Ádám! Köszönjük leveled! A matracok méretre vágását kizárólag új matracok gyártásánál tudjuk elvégezni. Rendkívül örülünk neki, hogyha ennyire bevált a matrac, ahogyan azt írtad, azonban ha nincs lehetőséged a továbbiakban a méretéből adódóan használni azt, az egyetlen tanácsunk, hogy vásárold meg a szükséges méretben, jelenleg 15% kedvezménnyel tudod ezt megtenni a szabvány méretekben. Bármilyen egyéb felmerülő kérdés esetén keress minket bizalommal, állunk rendelkezésedre! Üdvözlettel: Szabó Levente


Kérdés: Tisztelt cím! Azt szeretném megkérdezni, hogy a hard-flex matracnál melyik színű szivacsnak kell felül lennie, a zöldnek, vagy a fehérnek. Válaszukat előre is köszönöm, üdvözlettel; Megó Tibor

Válasz: Kedves Tibor! A Hardflex matracnak a tartó habja a zöld az van alul, a kényelmi rugalmasabb hab a fehér az van felül. Az üzleteinkben is így van kiállítva. Viszont ha picivel keményebb matracra vágyna, akkor a magot megfordítva egy keményebb matracot fog majd kapni. További szép napot kívánok. Üdvözlettel: Tolnai Levente


Kérdés: Sziasztok! Szeretnénk vásárolni még egy szett matracot (Baján), mert gyakran járunk 'haza' és ott is szeretnénk kényelmes matracon aludni.
Most HardFlex Premium matracunk van (és a keményebb felén alszunk), de mivel ezt ritkábban használnánk, kicsit kevesebbet is költenénk rá. Melyik matracot tudnátok ajánlani? 50 ezer forint körüli érdekelne, ha árról beszélnénk, 2 db 90x200as méretben. Köszi!

Válasz: Kedves Norbert! Örömmel fogadtuk érdeklődését! A linkre kattintva megtekintheti keményebb matracainkat: https://matrackucko.hu/biflex-hideghab-matrac 
https://matrackucko.hu/hardfitt-matrac 
Elsősorban a Biflex matracot ajánlanám az hasonlít leginkább a már használt Hardflex matracukhoz.
Kérem keresse fel szaküzletünket,hogy kipróbálhassa matracainkat! További szép napot kívánok! Üdvözlettel: Németh Gabriella


Kérdés: Kedves admin! Szeretném megkérdezni, hogy magát a matracot nem lehet mosni?

Válasz: Kedves Ágnes! Köszönjük érdeklődését! A matracokat nem ajánljuk mosni, csak a huzatot azt is a címkéjén jelölt hőfokon. További kérdés esetén szívesen állunk rendelkezésére.


Kérdés: Üdv. árak felöl tájékozódnék -amit keresek matrac és fedömatrac 180x200 as méretben. melyik tipusok azok amikre ráfekve nem süpped be alattam hanem van tartása ;ugymond kemény?

Válasz: Kedves Sándor! Köszönjük érdeklődését! A fedőmatracokat a fekhelyek puhítására használják, vagyis kemény és jó állapotú ágy kényelmesebbé tételére kínáljuk.
A kemény matracok közül kettőt emelnék ki, melyek két különböző keménységi oldallal rendelkeznek. 
Az egyik két rétegben 18 cm magas, zöld kemény és fehér rugalmas habrétegekkel kényelemesen kemény érzést tud nyújtani. https://matrackucko.hu/biflex-hideghab-matrac-180x200-cm 
A másik szintén két habréteg, de 22 cm es magassággal több anyagmennyiséggel az esetleges nagyobb súllyal rendelkezők kedvence, hisz ez a matrac észre sem veszi ha rá ül valaki. https://matrackucko.hu/hardflex-premium-matrac-180x200-cm 
A megfelelő matrac kiválasztásához mindenképpen javaslom, hogy ha teheti, keresse fel az Önhöz legközelebb eső szaküzletünket, ahol szakértő kollégáink segítenek megtalálni a megfelelő komfortú matracot, az Ön igényeihez mérten! Szaküzleteink elérhetőségeit az alábbi linken találja: https://matrackucko.hu/uzleteink 
További kérdés esetén szívesen állunk rendelkezésére! Köszönjük, hogy érdeklődik termékeink és szolgáltatásaink iránt! Üdvözlettel: Szilágyi Péter,Tanácsadó


Kérdés: derékpanaszok miatt keresek kellően kemény matracot

Válasz: Kedves Katalin! Köszönjük, hogy érdeklődik termékeink iránt! Matrac választékunkban több kemény matrac is található. Mindenképpen javasolnám a személyes próbát.
Amennyiben van rá lehetősége, kérem fáradjon be az Önhöz legközelebb eső Alvásszaküzletünkbe, hogy szakértő kollégáink segíthessenek a választásban. Üzleteink listáját az alábbi linken találja: https://matrackucko.hu/uzleteink 
További szép napot kívánok! Üdvözlettel: Hahn Edina, Tanácsadó - Pécs


Kérdés: Keresek 3 db 200x80, illetve 1 db 200x120cm méretű szivacs matracot., Önöknél be tudom szerezni? Mennyibe kerül? Üdv.: Kis Pál

Válasz: Tisztelt Kis Pál! Bár ezek a nagy sűrűségű hideghabok ránézésre hasonlíthatnak a szivacshoz, nagy mértékben eltérnek tőle. Sokkal sűrűbbek, rugalmasabbak, nagy súlyhatárral rendelkeznek a tartósság érdekében, pontrugalmasak és sokkal jobb alátámasztás érhető el velük.
Sima szivacsot nem, viszont habmatracot (huzattal) forgalmazunk. Az említett 080x200as méret sztenderd méret, melyet 1 héten belül kézhez vehet, a 120x200as méret egyedinek számít, melynek gyártási ideje 4-8 hét. 
Elsősorban mindenkit arra buzdítunk, hogy jöjjön be egy üzletünkbe. Személyesen sokkal biztosabban tudunk ajánlani, nem utolsó sorban kipróbálhatóak matracaink és így közösen biztosan a legkényelmesebbet sikerül kiválasztani. Ha egy módja van rá érdemes tehát bejönni egy üzletünkbe!
Kecskeméti üzletünket a Dobó krt. 5 szám alatt találja, többi üzletünk alábbi linken találja: https://matrackucko.hu/uzleteink 
További kérdés esetén is forduljon hozzánk bizalommal! Szép napot kívánok!
Üdvözlettel, Baranyi Imre, Tanácsadó


Kérdés: 180 kilomhoz keresnek 90-×200 matracot koszonom elore is a valaszt

Válasz: Kedves Szabolcs! Köszönjük, hogy termékeink után érdeklődik! Matracaink súlyhatárai sajnos nem érik el az Ön által meghatározott mértéket. Egész biztos, hogy termékeink közül találunk olyat amelyik kényelmes fekvést biztosít Ön számára , viszont tartok tőle, hogy jóval hamarabb tönkremenne a terhelés miatt. Nem tudok olyan fekvőbetétet ajánlani, amelyik 8-10 évig bírná.
Ha ellátogat üzleteink valamelyikébe, ott ki tudja próbálni termékeinket, kollégáim szívesen segítenek a választásban, de tisztában kell lenni azzal, hogy az élettartamuk lényegesen rövidebb lesz, mint az átlag test súlyhoz ígérni tudunk. 
További szép napot! Ha bármiben segíthetünk, kérem keressen minket! Üdvözlettel: Mukus Zsolt


Kérdés: Jó napot kívánok! Druskócziné vas Rita vagyok. Érdeklődnék, hogy Önöknél van-e lehetőség egy hetes próbaidő után megvásárolni a matracot.

Válasz: Tisztelt Druskócziné Vas Rita! Nálunk nincsen egy hetes próbaidőre lehetőség.
Nálunk egy úgynevezett „Extra kényelmi csere- és pénz visszafizetési garancia” van ami egy olyan lehetőséget is kínál hogy vásárlást követően 30 napon belül ha nem felel meg önnek a választott matrac akkor ki tudjuk cserélni egy másik fajtára ami jobban megfelelhet az ön igényeinek. Ennek a garanciának az egyik feltétele egy személyes matracpróba az egyik szaküzletünkben. 
Szaküzleteink listáját az alábbi linken találja ahol a kollégáink segítenek a matracválasztásban illetve a garanciával kapcsolat további tudnivalókat is elmondják önnek.
https://matrackucko.hu/uzleteink 
Üdvözlettel: Kupsza Zsolt


Kérdés: Forgalmaznak (MKB) egészségpénztárra elszámolható matracokat? Köszönöm válaszukat

Válasz: Tisztelt Koncz Zoltán! Köszönjük érdeklődését! Természetesen több matracunkat is el tudjuk számolni Egészségpénztárra.
Ha tehetik fáradjanak be üzletünkbe, segítünk kiválasztani az önök számára legmegfelelőbb matracot! 
További kérés, kérdés esetén, keressenek minket bizalommal! Üdvözlettel: Balog Bence


Kérdés: Tisztelt Webaruhaz, 2 darab 90x140 es matracra szeretnek ajanlatot kerni. Felkemeny szivacs es afolott gondolkodom, valamint erdekelne egy olyan megoldas, ami ketoldalas matrac szivacs es hr habbol.
Fontos volna a moshato huzat, ebbol egy sima vaszon is megteszi. Magassagat illetoen orommel vennem, ha kapnek erre is arat milyen arban mozognak. Masfel eves kislanynak es jomagamnak lenne ra szukseg egy egyedi agyhoz. Koszonom elore is

Válasz: Kedves Nagy Erika! Örömmel fogadtuk érdeklődését! Azt,hogy melyik matrac lenne a legmegfelelőbb az ön számára,igazából a személyes próba segít eldönteni,ezért javaslom,hogy látogasson el szaküzletünkbe,hogy meggyőződhessen matracaink komfortosságáról! A habrugós és a táskarugós matracainkon kívül minden matracunkból tudunk egyedi méretet készíteni.
https://matrackucko.hu/matracok/hideghab-matracok 
https://matrackucko.hu/matracok/memoriahabos-matracok 
Ezeken a linkeken megtalálhatóak a 18-23 cm-es matracaink repertoárja. Az akciós árak az egyedi méretű matracra nem vonatkoznak! Minden matracunk levehető, mosható huzattal rendelkezik.
Ezen kívül csatolom önnek a matracválasztási kisokos segédletünket! https://drive.google.com/file/d/1rCi52Z-DTV-UhIYpUDqxmYNbSfRnhCvf/view 
Ha bármiben lehetek segítségére, kérem keressen bizalommal! Szép napot! Üdvözlettel, Szécsi Ferenc


Kérdés: Üdv. Érdeklődnék, hogy meddig tartható el egy matrac hengerben original csomagolásban úgy, hogy megőrzi az eredeti funkcióját?

Válasz: Kedves Gyöngyi! Köszönjük levelét! Matracaink az eredeti vákuumcsomagolásban 1 évig tárolhatók. Bármilyen egyéb felmerülő kérdés esetén keressen minket bizalommal, állunk rendelkezésére! Üdvözlettel: Szabó Levente


Kérdés: Újpesten lakom. 180x90-es matracot szeretnék venni.

Válasz: Kedves Mihály! Szabvány méretű matracok elérhető a kínálatunkban (80,90,140,160,180x200) méretben, viszont egyedi méretű matrac legyártását is vállaljuk (180x90).
Az egyedi méretű matracok átfutási ideje a megrendeléstől számítva kb 5-8 hét. 
Kérem fáradjon be valamelyik Alvás szaküzletünkbe, ahol szakértő segítség mellett kitudja próbálni a matracinkat és egyedi méretben meg is rendelhetőek.
Üzleteink: https://matrackucko.hu/uzleteink 
Üdvözlettel: Tolnai Levente


Kérdés: A matracok vastagsági különbözetek, miért nem tartoznak az egyedi méretekhez?

Válasz: Tisztelt Érdeklődő! Köszönjük levelét! Ezúton szeretnénk megválaszolni a matracok magasságával kapcsolatos, egyedi méretekre vonatkozó kérdését.
A legtöbb matrac szélességét és hosszát tudjuk alakítani méretre szabottan, vásárlói igényeknek megfelelően, azonban a magasságuk minden esetben adott, azon változtatni nem tudunk sajnos. Bármilyen egyéb felmerülő kérdés esetén keressen minket bizalommal, állunk rendelkezésére! Üdvözlettel: Szabó Levente


Kérdés: Tisztelt Webáruház! Érdeklődnék, hogy egészségpénztárra elszámolható 160*80-as matrac kapható-e Önöknél? Sajnos a honlapon nem találtam ezt a méretet. Üdvözlettel: Süli Zakar Nóra

Válasz: Tisztelt Süli Zakar Nóra! Az Ön által írt méret egyedinek számít, viszont a legtöbb matracból le tudjuk gyártani és ezek közül sok matracunk elszámolható egészségpénztárra. A gyártási idő 6-8 hét.
Ha van lehetősége mindenképpen fáradjon be üzletünkbe, ahol ki tudja próbálni a matracainkat!
Címünk: Szeged, Petőfi Sándor sgt. 43. Tel: 06202741070
Üdvözlettel: Matrackuckó Szeged


Kérdés: Jó napot!Egyedi méretű matrac gyártásával is foglalkoznak? Köszönöm előre is! Várom válaszukat! Üdv, Anikó

Válasz: Kedves Anikó! Köszönjük levelét! A legtöbb matracunkból tudunk készíteni megrendelésre egyedi méretet, kivételt képeznek ez alól habrugós, illetve táskarugós matracaink.
Fontos tudnivaló egyedi méretű megrendeléseinkkel kapcsolatban, hogy gyártási idejük 5-8 hét, kedvezményeink sajnos nem érvényesek rá, valamint a megrendeléskor szükséges kifizetni a teljes vételárat. 
Amennyiben van rá ideje és lehetősége, látogasson el budapesti vagy budaörsi üzletünkbe és kollégáim közreműködésével segítünk kiválasztani az Ön számára legmegfelelőbb matracot.
Bármilyen egyéb felmerülő kérdés esetén keressen minket bizalommal, állunk rendelkezésére! Üdvözlettel: Szabó Levente


Kérdés: Újpesten lakom. 180x90-es matracot szeretnék venni.

Válasz: Kedves Mihály! Köszönjük levelét! Az Ön által említett 180x90cm-es méret egyedi méretnek minősül. A legtöbb matracunkból tudunk készíteni megrendelésre egyedi méretet, kivételt képeznek ez alól habrugós, illetve táskarugós matracaink.
Fontos tudnivaló egyedi méretű megrendeléseinkkel kapcsolatban, hogy gyártási idejük 5-8 hét, kedvezményeink sajnos nem érvényesek rá, valamint a megrendeléskor szükséges kifizetni a teljes vételárat. 
Amennyiben van rá ideje és lehetősége, látogasson el budapesti vagy budaörsi üzletünkbe és kollégáim közreműködésével segítünk kiválasztani az Ön számára legmegfelelőbb matracot.
Bármilyen egyéb felmerülő kérdés esetén keressen minket bizalommal, állunk rendelkezésére! Üdvözlettel: Szabó Levente


Kérdés: Kedves admin! 180x200-as matracra lenne szükségem 150 kg terhelhetöségü

Válasz: Kedves István, Köszönjük levelét! Matracaink 140kg/fő teherbírásra vannak hitelesítve, ettől függetlenül használhatók nagyobb súllyal is, ebben az esetben viszont nem tudjuk garantálni azt a tartósságot és élettartamot, amelyet a maximális teherbírás alatti, vagy azzal megegyező terhelés esetén.
Bármilyen egyéb felmerülő kérdés esetén keressen minket bizalommal, állunk rendelkezésére! Üdvözlettel: Szabó Levente 


Kérdés: Szeretnék árajánlatot kérni egyedi méretű ( 130*190 cm) Hardflex Premium matracra.üdvözlettel Kovács Attila

Válasz: Kedves Attila! Az egyedi méretű Hardflex Premium matracot Bruttó 158.186,-Ft-ért tudja megvásárolni,bármelyik üzletünkben. Üzleteink listája a linken található.
Fontos tudnivaló egyedi méretű megrendelésekkel kapcsolatban, hogy gyártási idejük 5-8 hét, kedvezményeink sajnos nem érvényesek rá, valamint a megrendeléskor szükséges kifizetni a teljes vételárat. 
Amennyiben van rá ideje és lehetősége, látogasson el bármelyik üzletünkbe és kollégáim szívesen segítenek. Bármilyen egyéb felmerülő kérdés esetén keressen minket bizalommal, állunk rendelkezésére! Üdvözlettel: Szabóné Juhász Melinda


Kérdés: Tiszteletem! A vákuumcsomagolt matrac azt jelenti, hogy feltekerve szállítják ki, és kicsomagolás után veszi föl valódi méretét? Üdvözlettel: Nagy Mihály

Válasz: Kedves Mihály! Pontosan azt jelenti igen amit leírt, annyi még, hogy kicsomagolás után 1 napot kell várni, hogy teljesen kinyíljon a matrac és utána tudja csak használatba venni. Üdvözlettel: Tolnai Levente, Vezető Alvásszakértő


Kérdés: Üdvözlöm! Nagyon megtetszett a Henrik ágyneműtartós ágykeretük. Olyan problémám lenne, hogy nekünk sima szivacs matracaink vannak. Azt hallottam ahhoz más jellegű ágyrácsot szoktak javasolni. Tudna ebben segíteni? Köszönöm Fojt Nikolett

Válasz: Kedves Nikolett! Köszönjük érdeklődését! A Henrik ágykeretünk bordasora minden további nélkül megfelel szivacs matracokhoz is. Megfelelő alátámasztást tud nyújtani bármilyen matrac számára, az ágyban található bordasor! További kérdés, kérés esetén keressen minket bizalommal! Üdvözlettel: Balog Bence


Kérdés: T. Cég, Érdeklődnék, van e lehetőség pár napos kipróbálásra? Válaszukat köszönöm: WT

Válasz: Kedves Tamás! A matracinkat bármelyik alvás szaküzletünkben kitudja próbálni, ahol szakmai segítséget is nyújtanak önnek kollégáink és segítenek kiválasztani a legfelelőbb matracot. Az alvás szaküzletinkben személyesen érdeklődhet a kényelmi csere garanciáról és annak feltételeiről. Üdvözlettel: Tolnai Levente


Kérdés: Üdvözlöm ARIA TITANIUM matrac után érdeklődnék

Válasz: Kedves András! Köszönjük érdeklődését! Sajnos az ön által említett típust nem forgalmazzuk, viszont ha teheti fáradjon be valamelyik üzletünkbe.
Kollégáink szívesen segítenek kiválasztani az önnek legmegfelelőbb matracot! További kérés, kérdés esetén, kérem keressen minket bizalommal! Üdvözlettel: Balog Bence


Kérdés: Üdvözöllek.szeretném lecs lecserélni Cardo 1o éves matracom Prima Duo .jó be vált porckorong műtétem volt. de ijet nem kapok! Tanáczot kérek! Üdvözletel

Válasz: Kedves Károlyné! Sajnos ezt a matracot nem ismerem, viszont ehhez hasonló matracokat tudunk kínálni önnek.
Kérem keresse fel az önhöz legközelebbi alvásszaküzletünket, hogy a kollégáink segítségével a legmegfelelőbb matracot tudjuk kiválasztani az ön számára. 
Üzleteink: https://matrackucko.hu/uzleteink 
Üdvözlettel: Tolnai Levente


Kérdés: Szeretnék a szabvány mérettől eltérő méretű matracot vásárolni. A mérete: 184 hosszú x 143 cm széles. Nagyon jó minőségű matracot szeretnék 30 cm vastagságban,magasságban. Segítségét köszönöm!

Válasz: Tisztelt Patolcs Péter! Hideghabos és memória habos matracainkat lehet ebben a méretben rendelni. Ennek az átfutási ideje kb 6-8 hét.
Matracvásárlás előtt mindenképpen azt szoktuk javasolni, hogy fáradjon be az Önhöz legközelebbi üzletbe, ahol személyesen is megtekintheti és kipróbálhatja matracainkat.
Ha bármiben tudunk segíteni, kérem keressen minket bizalommal! További szép napot! Üdvözlettel, Márkus Karolina


Kérdés: Tisztelt Cím! Érdeklődni szeretnék, hogy egy 70 cm széles, 180 cm hosszú ágymatracra lenne szükségem. Nem kell nagyon "fullosnak" lennie, nem mindennapi használatra lenne, hanem pótágynak. Mikorra és milyen kivitelben tudnák legyártani?
Várom válaszukat, köszönettel: Bartha Vivien

Válasz: Kedves Vivien! A leírt matrac mérete a szabványtól eltérő méretű (70x180) viszont van rá mód ebben az egyedi méretben is rendelni. Az egyedi méretű termékek átfutási ideje kb 5-8 hét.
Jelen esetben a karácsonyi leállások figyelembe vételével azok az egyedi méretű matracok amik nov.16 ig megrendelnek azok még karácsony előtt átvehetőek. A nov. 16 után leadott rendelések január vége közepe vége felé vehetőek át. 
Az egyedi méretű termékeket a megrendeléskor kell kiegyenlíteni. Az árajánlatot a mellékeltben csatoltam. Üdvözlettel: Tolnai Levente


Kérdés: Matracot szeretnék cserélni, már több éves a matracunk. Kicsit ki van feküdve. 180x200 a mérete. Keményebb matracra gondolok, pl.kokuszreteggel.
Semilyen alvaskozpontba, sem uzletbe nem tudunk menni, márcsak a vírus miatt sem, valamint nagyon messze lakunk ilyen helyektől.

Válasz: Kedves Maksa Imréné! Két matracot is tudok önnek ajánlani a kemény kategóriából.
Az egyik a Biflex matracunk ami 18 cm vastag https://matrackucko.hu/biflex-hideghab-matrac-180x200-cm 
A másik a Hardflex matracunk ami 22 cm vastag https://matrackucko.hu/hardflex-premium-matrac-180x200-cm 
Mind a két matrac kemény matracnak számít, viszont a Hardflex az egy picivel feszesebb a Biflex matracnál. Üdvözlettel: Tolnai Levente


Kérdés: Szeretném kérdezni van e 140x190-es méretü matrac?

Válasz: Tisztelt Vígh Sándorné! Köszönjük érdeklődését! A szabvány mérettől eltérően egyedi méretben is az Ön által kérdezett 140x190 es matracot is vállaljuk, készítjük. A választást ilyen esetben is mindenképp személyesen érdemes megtenni.
Az alábbi linken tájékozódhat a méret táblázatról. https://matrackucko.hu/egyedi-meretu-matrac-gyartasa 
Választhat a hideghabos és memory habos matracokból is. Csatoltam egy tanácsadó olvasmányt, aminek ismerete könnyíti a személyes próbát, választást.
Vásárlás előtt mindenképpen érdemes lenne felkeresni az Önhöz legközelebb eső szaküzletünket, ahol ki tudja próbálni matracinkat. Kollégáim szakértő segítséget nyújtanak Önnek a megfelelő matrac kiválasztásában.
Üzleteink elérhetőségeit az alábbi linken találja: https://matrackucko.hu/uzleteink 
További kérdés esetén szívesen állunk rendelkezésére! Köszönjük, hogy érdeklődik termékeink és szolgáltatásaink iránt! Üdvözlettel: Szilágyi Péter


Kérdés: 135 kg vagyok és derékfájós. A viszonylag kemény ágyat szeretem. Milyen matracot vegyek a 180x200 méretű fenyőágy rendeléshez magamnak (90x200) és a másik felébe a 70 kg feleségnek. Egyforma vastagok kellenek.

Válasz: Kedves Miszkuly Miklós! Amennyiben van rá lehetőségük, jöjjenek be kecskeméti üzletünkbe, ahol személyesen ki is próbálhatják matracaink.
Nagyon fontos hogy ne csak jellemzői alapján válasszanak matracot, betérve hozzánk tapasztalt tanácsadóink segítségével sokkal könnyebben fogják a lehető legjobban Önöknek valót megtalálni.Elsősorban 23 cm-es Premium matracaink közül ajánlanék, ezeknek megvan az az előnye, hogy akár egy huzaton belül kétféle, mindkettejüknek a lehető legjobban neki valót helyezzük el.
Premium matracaink közül legtöbbször a Hardflex és a Silver Premium Memory szokott beválni hasonlóan erős testalkatú vásárlóinknak, de előfordulnak kivételek is, kedves felesége szinte bármelyik más Premium matracunkat választhatja, amelyik kényelmes számára. (A súlyon felül rengeteg tényező befolyásolja, melyik matrac kinek válik be és erre biztos recept csak a próba!)
Várjuk Önöket üzletünkben! További szép napot kívánok! Üdvözlettel, Baranyi Imre


Kérdés: Matracot szeretnék vásárolni egészség kártyára 160x190

Válasz: Kedves Lajos! Köszönjük érdeklődését! A legtöbb matracunk elszámolható egészségpénztári számlára!
Fáradjon be budapesti vagy budaörsi üzletünkbe, ahol kollégáink szívesen segítenek önnek a megfelelő matrac kiválasztásában! 
További kérdés, kérés esetén, keressen minket bizalommal! Üdvözlettel: Balog Bence


Kérdés: Már elektronikus levélben is fordultam Önökhöz! Olyan matracot keresek amely egy 145 kg embernek is kényelmes, Sajnos nagyon komoly gerincbeteg vagyok a gerincoszlopom 20 mm elcsúszott, és van 4 db porckorong sérvem is. Sajnos nem műthetők. Tisztelettel! Németh Károly Gyula

Válasz: Tisztelt Németh Károly Gyula! Köszönjük levelét! Testsúlyához egy kifejezetten keményebb típust javasolnánk, egészen pontosan HARDFLEX típusnevű hideghab matracunkat, amely az egyik legkeményebb matrac a kínálatunkban. A matrac tartalmaz egy rugalmas habréteget is, amelynek köszönhetően egyszerre nyújt kiváló alátámasztást és minimálisan rugalmas érzetet.
A HARDFLEX matrac teherbírása 140kg/fő, ennél nagyobb teherbírású matracunk nincsen sajnos, így azt mindenképpen érdemes figyelembe vennie, hogy amennyiben a matracot teherbírásának határán, vagy felette használja, az élettartama rövidebb lesz, mint rendeltetésszerű használat esetén. Ezt a típust az alábbi linkre kattintva tekintheti meg: https://matrackucko.hu/hardflex-premium-matrac-90x200-cm 
Látogasson el budapesti vagy budaörsi üzletünkbe ahol kollégáink közreműködésével segítünk kiválasztani az Ön számára legmegfelelőbb matracot!
Bármilyen egyéb felmerülő kérdés esetén keressen minket bizalommal, állunk rendelkezésére! Üdvözlettel: Szabó Levente


Kérdés: üdvözlöm 140kg os férfi vagyok milyen matracot ajánlana nekem

Válasz: Kedves Attila! A megadott testsúlyhoz két matracot is tudok önnek ajánlani. Félkemény kategóriában a Silver Hard EMC habot tudnám ajánlani. https://matrackucko.hu/alom-silver-hard-emc-memory-premium-matrac 
A kemény kategóriában Hardflex matracot ajánlanám. https://matrackucko.hu/hardflex-premium-matrac 
Természetesen minden esetben javaslom a matrac kipróbálását valamelyik alvás szaküzletünk egyikében. https://matrackucko.hu/uzleteink  Üdvözlettel: Tolnai Levente, Vezető Alvásszakértő


Kérdés: Kedves Matrackuckó! Méretre is tudnak gyártani matracot? Köszönettel!

Válasz: Kedves Kathleen! Hideg- és memóriahab matracainkból gyártunk egyedi méretet. Ennek elkészülési ideje 4-8 hét és a vételár kiegyenlítésével rendelhető meg. Amennyiben van rá lehetősége, látogasson el az Önhöz legközelebbi üzletünkben, ahol szakértő kollegáim segítenek a megfelelő matrac kiválasztásában.
További kérdés esetén, keressen bizalommal az alábbi elérhetőségeken. Szép napot kívánok! Üdvözlettel: Isgum Bernadett Tanácsadó - Pécs 


Kérdés: Szeretném átalakíttatni az ágyamat matracosra, a kárpitos-asztalos lemérte, szerinte 85x195-ös a méret (a valódit úgyis az átalakítás után fogjuk látni, szerintem.)
Ilyen méretet viszont az egyedi méreteknél se láttam, de ettől még elképzelhető, hogy Önök legyártják? Ha igen, akkor is lehet egészségkártyára venni?

Válasz: Kedves Ágnes! Matracaink egyedi, 85x195-ös méretben is rendelhetők, ide kattintva megtekintheti 
Egyedi matracaink gyártási ideje 6-8 hét, a vételár előzetes kiegyenlítésével rendelhetők. Egészségpénztári kártyát is elfogadunk. &