Karrier Szombathely

Részmunkaidőbe (80 óra/hó) Tanácsadó Munkatársat keresünk!

Munkakör: Tanácsadó

mail    szombathely@matrackucko.hu

Alvásszaküzlet : 9700 Szombathely, Zanati út 27. (a PENNY-vel szemben)

Bérajánlatunk:

  • Bruttó: 178.000,-Ft./hó
  • Mozgóbér: 15.000,-Ft./hó
  • Prémium 1/4 évente: 25.000,-Ft

  • Elvárások:
    • Kereskedelmi szakképesítéssel rendelkezik
    • Vásárló központú és elkötelezett Eredményorientált személyiség
    • Lelkes, dinamikus, jó szervező Önálló, felelősségtudatos és becsületes
    • Kereskedelmi tapasztalata van
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik
    • Energikus személyiség szeret csapatban dolgozni
    • Ápolt, barátságos, készséges
    • Elérhető referenciát tudd biztosítani
    • Nyitottság új ismeretek iránt, rugalmasság, alaposság

  • Amit kínálunk:
    • Fejlődési lehetőséget egy családias, eredményorientált, dinamikusan fejlődő, jól megalapozott piaci helyzetben lévő szaküzlethálózatban versenyképes, eredményorientált jövedelmet, Az elért eredményektől függő prémiumrendszert Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség.

  • Céginformáció:
    • Alkosson velünk és legyen Ön is részese sikerünknek!
      • A MATRACKUCKÓ Alvásszaküzletek ágy, matrac, fenyőbútor értékesítésére szakosodott üzlethálózat teljes mértékben magyar tulajdonú családi vállalkozás.
      • Mi a MATRACKUCKÓ hálózatban hiszünk a kipróbált, minőségi termékek forgalmazásában, új termékek fejlesztésében, munkatársaink szakértelmében és az őszinteségben.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, keress minket bizalommal és küldj egy részletes Önéletrajzot a szombathely@matrackucko.hu email címre.

Aludj jól és ébredj Te is vidáman!